top of page
Zet je gevoeligheid in als kwaliteit
Zet je gevoeligheid in als kwaliteit

wo 07 okt

|

Ichthuskerk | GKv Zwolle-Berkum

Zet je gevoeligheid in als kwaliteit

Registratie is afgesloten
Andere evenementen bekijken

Tijd en locatie

07 okt 2020, 10:00 – 17:00

Ichthuskerk | GKv Zwolle-Berkum, Campherbeeklaan 69, 8024 BT Zwolle, Nederland

Over het evenement

De verborgen schat van hooggevoeligheid

Voor veel hooggevoelige mensen die in het onderwijs  werken betekent voor de klas staan hard werken. Het omgaan met de hoge  werkdruk is niet altijd makkelijk en vraagt veel. Hooggevoelige  mensen  bezwijken sneller. Dit komt omdat ze veel zien, veel waarnemen en  daardoor sneller overprikkelt raken.

Herken je dit?

  • Je voelt stemmingen en sfeer haarfijn aan en je wordt  makkelijk overweldigd door alle prikkels die er op een dag op je  afkomen. Hierdoor ervaar je veel onrust en stress.

  • Je gaat telkens over grenzen, signaleert ze niet op tijd en je vindt het ook lastig om nee te zeggen. Je wilt leren hoe je hierin beter voor jezelf kunt zorgen.

  • Je bent vaak druk in je hoofd, ligt 's nachts te piekeren en maakt je zorgen of je het werk wel af krijgt.

Deel dit evenement

bottom of page